Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Żarówka Edison ST-64 spirala

Nowy produkt

Żarówka dekoracyjna Edison ST-64 z żarnikiem w kształcie spiralnym do zastosowania we wszystkich stylach: loft, industrial, retro, vintage czy steampunk.

Więcej szczegółów

23,00 zł brutto

Więcej informacji

Żarówka Edison ST-64 spirala

Retro żarówka dekoracyjna Edison stosowana we wszystkich stylach typu loft, industrial, retro, vintage czy steampunk. Unikalny kształt żarówki i ułożenie drutów węglowych, nawiązuje do pierwszej żarówki, stworzonej przez Edisona. Środek żarówki, to kilkukrotnie opleciony węglowy drucik w kształcie spirali, przez co daje niesamowity efekt wizualny.

Z uwagi na ilość emitowanego światła oraz dyrektywę 2005/32/WE żarówka przeznaczona jest jako światło projektowe, także do stosowania w miejscach użyteczności publicznej. Żarówka emituje bardzo ciepłe i przytulne światło. 

Produkt spełnia normy unijne dotyczące bezpieczeństwa oraz zamienności do celów oświetleniowych określone w normie PN-EN 60432-1:2001. Żarówka posiada certyfikaty CE, oraz RoHS. Produkt nie zawiera rtęci.

Uwaga ! w związku z manualnym procesem produkcji żarówki, na szklanej bańce mogą być widoczne niewielkie "ryski".

Dane:

  • wysokość: 145 mm;
  • średnica: 65 mm;
  • trzonek: E27;
  • moc: 40 W;
  • strumień światła: 140-160 lm;
  • temperatura barwowa: 2500-3000 K.