Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Lampa Betonowa Vulcano white

Nowy produkt

Betonowa lampa kloszowa, która swoim kształtem i fakturą nawiązuje do wulkanu i zastygniętej na nim lawy.

Więcej szczegółów

W oczekiwaniu na dostawę

1 150,00 zł brutto

Więcej informacji

Lampa betonowa Vulcano white

Model Vulcano to wyjątkowa lampa z betonowym kloszem, która swoim kształtem i fakturą nawiązuje do wulkanu i zastygniętej na nim lawy. Jej design doskonale podkreśla industrialny charakter lampy.

Lampa wykonana jest z najwyższej jakości specjalistycznej mieszanki betonu architektonicznego. Ich wybarwienie uzyskiwane jest w 100% z naturalnych komponentów, bez dodatku sztucznych barwników; a specjalny sposób ich wykonania pozwala na uzyskanie wyjątkowej porowatości eksponującej naturalne piękno betonu. Całość dopełniają metalowe elementy lakierowane proszkowo.

Lampa betonowa Vulcano produkowana jest w Polsce, w całości wykonana ręcznie i pomimo powtarzalnej produkcji stanowi rękodzieło.

Autorowi lampy zależało aby wydobyć piękno natury i w surowy sposób ją wyeksponować. Lampa jest ręcznie odlewana minimalizując udział składników syntetycznych w tym także kleju, więc każdy element betonowy może minimalnie różnić się od siebie. Drugim aspektem naturalności jest motyw postępującej rdzy, który ukazuje życie lampy. Elementy metalowe mogą posiadać jej ślady już w momencie zakupu i postępowanie rdzy jest prawidłowym zjawiskiem ale jednocześnie bezpiecznym dla trwałości lampy.

Lampa została poddana badaniom przez Instytut Elektrotechniki w Warszawie w zakresie bezpieczeństwa użytkowania; dodatkowo posiada znak jakości CE.

Dane:

  • wysokość: 220 mm;
  • średnica: 240 mm;
  • waga: 4,3 kg;
  • długość przewodu: 130 cm.Informacje:

  • wykonanie: specjalistyczna mieszanka betonu architektonicznego oraz elementy metalowe;
  • przewód w oplocie: czarny;
  • kolor lampy: white;
  • źródło światła: 1x E27 / max 60W;
  • rok premiery: 2015.

Rekomendowane żarówki do tego modelu: A-19, G-95, G-95 spirala, G-95 diament, G-125, G-125 spirala, ST-64, ST-64 spirala, T-45, T-45 spirala.